Монако здебільшого обіграв Барселону в домашньому матчі Ліги чемпіонів.

Каталонська команда залишилася вдесятьох у дебюті зустрічі і не змогла відстояти нічию

19 вересня 2024, 23:56 Автор: SPORTARENA.com Монако в width= домашньому матчі Ліги чемпіонів Монако – Барселона. Фото – Getty Images

Монако на своєму полі обіграв Барселону у поєдинку 1-го туру Ліги чемпіонів — 2:1.

Гра визначила епізод на 10-й хвилині, коли моторошну помилку Марка-Андре Тер Штегена, який подарував м'яч Такумі Мінаміно, ціною червоної картки довелося виправляти Еріку Гарсії. Жертва виявилася марною: дуже скоро Монегаскі відкрили рахунок — Магнес Акліуш увінчав сольний прохід ударом у нижній кут.

У Барселони знайшлися сили досить швидко відігратися — врятували індивідуальні якості Ламіна Ямаля, який забив дебютний м'яч на рівні ЛЧ. Далі гра проходила на зустрічних курсах із перевагою Монако, але до перерви рахунок не змінився.

У другому таймі Блауграна вже не чинила якісного спротиву. Домінування колективу Аді Хюттера було тотальним, Тер Штеген як міг викуповував провину, здійснюючи сейв за сейвом. Але і він був безсилий на 71 хвилині. Парадоксально, але Монако забив у контратаці — 18-річний Джордж Іленікена втік віч-на-віч після передачі Вандерсона.

Сил на перелом гри у Барселони вже не було. Господарі спокійно довели справу до перемоги, попутно упустивши кілька можливостей збільшити рахунок.

У другому турі команда Фліка прийме Янг Бойз, а Монако зіграє в гостях проти Динамо Загреб.