Ніцца знищила Сент-Етьєн, забивши супернику вісім м'ячів

Ще у першому таймі Зелені провели потрійну заміну

20 вересня 2024, 23:55 Автор: SPORTARENA.com Ницца уничтожила Сент-Этьен, забив сопернику восемь мячей

Ніца на своєму полі розгромила Сент-Етьєн у матчі 5-го туру Ліги 1 &# 8212; 8:0.

Уже до 7-ї хвилини зустрічі Орлята вели з перевагою у два м'ячі завдяки автоголу Ділана Батюбінсіка та точному удару Тангі Ндомбеле.

На перерву Ніцца забила ще чотири голи, довівши рахунок до непристойного. Зазначимо, що на 35-й хвилині при рахунку 4:0 головний тренер Сент-Етьєна Олів'є Далль Ольйо зробив потрійну заміну. ​​Ближче до кінця зустрічі господарі поля ще двічі порадували власних уболівальників. Останній м'яч був забитий з пенальті. Ніца набрала 7 очок і тимчасово піднялася на п'яте місце у чемпіонаті Франції. Сент-Етьєн зазнав четвертої поразки і займає 16-ту позицію в турнірній таблиці.

25 вересня Ніцца прийме Реал Сосьєдад у Лізі Європи, а 28-го на виїзді зіграє з Лансом у Лізі 1. Сент-Етьєн у гостях зустрінеться з Нантом 29 вересня.

• Ліга 1. 5-й тур

Ніца — Сент-Етьєн — 8:0 (6:0)Голи: Батюбінсіка, 4, автогол, Ндомбеле, 7, Шо, 24, Мукоко, 26, 39, Гессан, 36, Діоп, 75, Росаріо , 86, пен.