Венеція обіграла Дженоа, Малиновський отримав тяжку травму у другому таймі

Українця винесли з поля на ношах

21 вересня 2024, 18:07 Автор: SPORTARENA.com Руслан Малиновський, фото – Getty Images

Венеція< /strong> на своєму полі обіграла Дженоа у матчі п'ятого туру Серії А — 2:0.

Перший тайм команди відіграли без забитих м'ячів. Після перерви господарі змогли здобути перемогу. Джанлука Бусіо курйозним ударом відкрив рахунок, а Йоель Пох'янпало забив другий м'яч.

Український півзахисник Руслан Малиновський вийшов у стартовому складі Дженоа, але не дограв матч через важку травму. На початку другого тайму хавбек у боротьбі за м'яч вивихнув кісточку. Українця забрали з поля на ношах.

Венеція здобула свою першу перемогу в нинішньому сезоні і з чотирма очками йде на 14-му місці. Дженоа займає 11-й рядок, маючи п'ять очок.