Байєр вирвав перемогу у Вольфсбурга в божевільній перестрілці з автоголом та вилученням

Фармацевти двічі відігравалися під час зустрічі та вирвали перемогу у компенсований час

22 вересня 2024, 18:36 Автор: SPORTARENA.com Байєр вирвав перемогу у Вольфсбурга в божевільній перестрілці з автоголом та видаленням

Байєр – Вольфсбург, фото – Getty Images < /p>

Байєр вдома вирвав перемогу над Вольфсбургом у яскравому матчі четвертого туру Бундесліги — 4:3.

Гості відкрили рахунок на самому початку зустрічі після автоголу Норді Мукієле. Байєр відповів двома м'ячами Флоріана Вірца та Джонатана Та. Однак Вольфсбург ще до перерви знову вийшов вперед. відзначилися Себастьян Борнаув та Маттіас Сванберг.

Фармацевти знову зрівняли рахунок на початку другого тайму. Обстановка загострилася, коли наприкінці зустрічі Яннік Герхард отримав пряму червону картку. У більшості господарі вирвали перемогу у компенсований час, гол на рахунку Віктора Боніфейса.

Байєр набрав 9 очок і посідає друге місце у Бундеслізі. Вольфсбург йде на 13-му рядку, маючи три очки.

У наступному матчі Байєр зіграє з Баварією 28 вересня. Вольфсбург того ж дня прийме Штутгарт.

• Бундесліга. 4-й тур

Байєр — Вольфсбург — 4:3 (2:3)

Голи: Вірц, 14, Та, 32, Інкап'є, 49, Боніфейс, 90+3 — Мукієле, 5, автогол, Борнаув, 37, Сванберг, 45+1