Барселона на виїзді розгромила Вільярреал у матчі із шістьма голами

Дублями відзначилися Роберт Левандовскі та Рафінья

22 вересня 2024, 21:48 Автор: SPORTARENA.com Барселона на виїзді

Вільярреал – Барселона, фото – Getty Images

Барселона на виїзді розгромила Вільярреал у поєдинку шостого туру Приклади — 5:1.

Початок гольової феєрії поклав Роберт Левандовскі, який відзначився дублем у першому таймі. До перерви господарі зуміли відіграти один м'яч, відзначився Айосе Перес.

У другому таймі Пабло Торре забив третій м'яч для синьо-гранатових. Пізніше шанс оформити хет-трик упустив Левандовскі — поляк не реалізував пенальті. До кінця зустрічі Барселона забила ще двічі, дубль на рахунку Рафіньї.

Команда Ганса-Дітера Фліка продовжує лідирувати в Прімері, вигравши шість із шести поєдинків. Вільярреал зазнав першої поразки в сезоні і йде п'ятим з 11-ма очками.

У наступному турі Барселона прийме Хетафе 25 вересня. Вільярреал 26 вересня на виїзді зіграє з Еспаньолом.