Лаціо перед матчем з Динамо на виїзді зазнав поразки від Фіорентини

Фіалки здобули свою першу перемогу в розіграші Серії А

22 вересня 2024, 15:27 Автор: SPORTARENA.com Лаціо перед матчем = на

На Артеміо Франки відбувся стартовий матч недільної програми 5-го туру Серії А — Фіорентина здобула вольову перемогу над Лаціо (2:1).

Рахунок було відкрито на 41-й хвилині — відзначився центрбек Лаціо Маріо Ґіла. Фіорентина зрівняла рахунок відразу після перерви — Альберт Гюдмундссон, який вийшов на заміну, реалізував пенальті. Ісландець у результаті став героєм зустрічі — Фіалки на 90-й хвилині знову здобули право на пенальті, який вінгер повторно реалізував.

Фіорентина здобула свою першу перемогу в Серії А — у стартових 4-х турах команда Рафаеле Палладіно тричі зіграла внічию, а також поступилася Аталанте. На рахунку Лаціо, як і раніше, 7 очок — римляни йдуть сьомими у турнірній таблиці.

Свій наступний матч Лаціо проведе у рамках Ліги Європи проти Динамо. Зустріч буде номінально “домашньою”. для киян і відбудеться у Гамбурзі у середу, 25 вересня. Фіорентина наступний поєдинок проведе 29 вересня в рамках Серії А на виїзді проти Емполі.