Реал, незважаючи на автогол Куртуа, переміг Еспаньйол

Вінісіус та Мбаппе забили чергові голи у складі Бланкос

21 вересня 2024, 23:56 Автор: SPORTARENA.com Реал, незважаючи на автогол Куртуа,1 переміг0 Реал автогол Куртуа, переміг Еспаньол

Реал – Еспаньйол. Фото – Getty Images

Реал на Сантьяго Бернабеу здобув вольову перемогу над Еспаньйолом у матчі 6-го туру чемпіонату Іспанії & # 8212; 4:1.

У першому таймі Бланкос завдали 13 ударів по воротах суперника (6 — у ворота), однак Кіліан Мбаппе та компанія своїх моментів не реалізували.

Після перерви Реал опинився в ролі тих, хто відіграє після автоголу Тібо Куртуа. Команда Карло Анчелотті швидко відновила паритет зусиллями Джуда Беллінгема та Дані Карвахаля, а до кінця зустрічі забила ще три голи (Родріго Гоес, Вінісіус Жуніор та Кіліан Мбаппе).

Український воротар Реала Андрій Лунін традиційно для поточного сезону залишився лаві запасних.

Реал посідає друге місце в Прімері, поступаючись Барселоні одне очко. Зазначимо, що синьо-гранатові мають гру в запасі. Еспаньйол опустився на 13-ту позицію в турнірній таблиці.

У наступному турі Реал 24 вересня прийме Алавес. Еспаньйол на своєму полі зіграє з Вільярреалом 26 вересня.

• Прімера. 6-й тур

Реал — Еспаньйол — 4:1 (0:0)Голи: Карвахаль, 58, Родріго, 75, Вінісіус, 78, Мбаппе, 88, пін. & # 8212; Куртуа, 54, автогол