Довбика визнано найкращим гравцем матчу Рома — Удінезе

Українець відкрив рахунок у поєдинку, а потім віддав асист

22 вересня 2024, 21:48 Автор: SPORTARENA.com Довбик признан лучшим игроком матча Рома — Удинезе Рома – Удінезе, фото – Getty Images

Український форвард Роми Артем Довбик визнаний найкращим гравцем матчу 5-го туру Серії А, в якому римляни на своєму полі перемогли Удінезе з рахунком 3:0.

Нагадаємо, українець вийшов у стартовому складі та відкрив рахунок у поєдинку вже на 19-й хвилині. Після перерви Довбік додав на свій рахунок асист, віддавши результативний пас на Томмазо Бальданці. Дивіться також: Рома – Удінезе. Відео огляд матчу за 22 вересня

У нинішньому сезоні 27-річний нападник збірної України зіграв за Рому п'ять матчів, у яких забив два голи та віддав одну результативну передачу.

Довбик став гравцем Роми на початку серпня. Він став першим українцем історії Волков. Згідно з раніше оприлюдненою інформацією, трансфер обійшовся римлянам у 32-33 мільйони євро та 5-6 млн бонусних виплат. Також Жирона отримає певний відсоток від перепродажу українця.

У наступному матчі команда Довбика прийме Атлетік 26 вересня у Лізі Європи.