Мілан у дербі вирвав перемогу над Інтером

Маттео Габбія забив вирішальний гол наприкінці зустрічі

22 вересня 2024, 23:47 Автор: SPORTARENA.com Мілан у дербі вирвав перемогу над Інтером

Інтер – Мілан, фото – Getty Images

Мілан у дербі обіграв Інтер у матчі п'ятого туру Серії А — 2:1.

Россонері відкрили рахунок на початку зустрічі. Крістіан Пулішич пройшов кількох гравців, після чого вразив ворота Яна Зоммера. У середині першого тайму Неррадзурі змогли відігратися завдяки голу Федеріко Дімарко.

У другому таймі Мілан заграв небезпечніше біля воріт суперників. Россонері створили більше моментів та втілили свою перевагу в гол наприкінці зустрічі. Маттео Габбія скористався помилкою оборони Інтера та приніс перемогу своїй команді.

Інтер та Мілан мають по вісім очок. Неррадзурі залишаються попереду на шостому рядку завдяки додатковим показникам. Мілан йде сьомим.

У наступному турі Інтер на виїзді зіграє з Удінезе 28 вересня. Мілан днем ​​раніше прийме Лечче.