Реал у результативному матчі обіграв удома Алавес, Лунін весь матч провів у запасі

Команда Карло Анчелотті дозволила супернику під завісу зустрічі повернути інтригу

24 вересня 2024, 23:57 Автор: SPORTARENA.com Реал ав весь матч провів у запасі

На Сантьяго Бернабеу відбувся поєдинок 7-го туру Ла Ліги — мадридський Реал здобув перемогу над Алавесом (3:2).

Рахунок було відкрито вже на 1-й хвилині матчу — відзначився Лукас Васкес, який вийшов на гру з капітанською пов'язкою. Під завісу тайму перевагу Бланкос подвоїв Кіліан Мбаппе.

Третій гол був забитий Реалом на 48-й хвилині. той самий Лукас Васкес асистував Родріго.

Коли здавалося, що гра повільно котиться до свого логічного завершення, Алавесу вдалося повернути інтригу. У період з 85-ї по 87-ю хвилини він відзначився двічі (забили Карлос Бенавідес і Кіке Гарсія), проте створити диво і зачепитися за очки гостям все ж таки не вдалося.

Зазначимо, що український голкіпер Реала Андрій Лунін весь матч провів на лаві запасних.

Завдяки сьогоднішній перемозі команда Карло Анчелотті піднялася на другий рядок турнірної таблиці. Від лідируючої Барселони Бланкос відстають на одне очко, причому свій матч 7-го туру Ла Ліги каталонці проведуть завтра проти Хетафе.