Динамо розгромно програло Лаціо в Лізі Європи, команди догравали поєдинок удесятьох.

Червоні картки заробили Максим Брагару та Тиджані Нослін

25 вересня 2024, 23:53 Автор: SPORTARENA.com Динамо разгромно проиграло Лацио в Лиге Европы, команды доигрывали поединок вдесятеромДинамо розгромно програло Лаціо в Лізі Європи, команди догравали поєдинок вдесятьох у Лізі Європи, команди догравали поєдинок вдесятьох” width=”100%” />

Динамо – Лаціо, фото – Getty Images

Динаморозгромно програло Лаціо в номінально «домашньому» матчі в Гамбурзі в першому турі Ліги Європи-2024/25 — 0:3.

Вже на п'ятій хвилині зустрічі Булайє Діа відкрив рахунок. Далі в середині першого тайму травму отримав захисник киян Браян Себальос і залишив поле.

Лаціо скористалося проблемами в обороні динамівців і забило ще двічі. Фісайо Деле-Баширу спершу точно пробив у верхній кут, а потім за хвилину віддав асист на Діа, який оформив дубль. Підопічні Олександра Шовковського намагалися загрожувати воротам гостей, але надійно грав голкіпер Лаціо. Відео голів та огляд матчу

У другому таймі Динамо залишилося у меншості. Максим Брагару наступив на гравця Орлов, через що отримав червону картку лише за 8 хвилин після свого виходу на заміну. Проте гості також догравали зустріч удесятьох. Тиджані Нослін отримав червону картку за удар ліктем Дубінчака. Зазначимо, що нідерландець провів на полі лише три хвилини.

Динамо в наступному матчі зіграє з Лівим берегом у чемпіонаті України 29 вересня. У другому турі Ліги Європи підопічні Шовковського зустрінуться з Хоффенхаймом 3 жовтня. Ліга Європи. 1-й тур

Динамо — Лаціо — 0:3 (0:3)
Голи: Діа, 5, 35, Деле-Баширу, 34
Видалення: Брагару, 72 & # 8212; Нослін, 82