Ярмоленко став рекордсменом Динамо за кількістю зіграних матчів у Лізі Європи

Матч проти Лаціо став для Андрія 45-м у турнірі

26 вересня 2024, 13:22 Автор: SPORTARENA.com Ярмоленко став рекорд Ярмоленко став рекордсменом Динамо за кількістю зіграних матчів у Лізі Європи

Андрій Ярмоленко, Getty Images

Вінгер < strong>Динамо Андрій Ярмоленко став рекордсменом клубу за кількістю зіграних матчів у Лізі Європи.

Поєдинок проти Лаціо (0:3) став для 34-річного Ярмоленка 45- м у турнірі. Він обійшов Дениса Гармаша, на рахунку якого 44 матчі за Динамо у Лізі Європи. У трійці рекордсменів також перебуває Сергій Сидорчук, в активі якого 43 поєдинки в рамках турніру.

У грі з Лаціо Ярмоленком вийшов у стартовому складі та зіграв 64 хвилини, після чого був замінений на Максима Брагару.

Дивіться також: Динамо — Лаціо. Відео голів та огляд матчу

У поєдинку з Лаціо Динамо поступалося 0:3 вже на 35-й хвилині матчу — у складі римлян дублем відзначився Булайє Діа, ще один м'яч в активі Фісайо Деле-Баширу . Команди догравали зустріч удесятьох — у складі Динамо було вилучено Максима Брагару, у складі Лаціо — Тиджані Нослін.

Свій наступний матч у Лізі Європи Динамо проведе 3 жовтня на виїзді проти Хоффенхайма, який у Лізі Європи стартував з гостьовою нічиєю проти Мідтьюланна (1:1).

Перед виїздом до Хоффенхайма Динамо чекає на матч з Лівим берегом в УПЛ — цей поєдинок відбудеться в неділю, 29 вересня.