Жирона з Циганковим не змогла обіграти Райо Вальєкано

Українець у першому таймі заробив жовту картку

25 вересня 2024, 22:00 Автор: SPORTARENA.com Жирона з Циганковимth

Жирона – Райо Вальєкано, фото – Getty Images

Жирона на своєму полі не змогла обіграти Райо Вальєкано у сьомому турі Приклади — 0:0.

Господарі володіли переважною перевагою протягом усієї зустрічі. У першому таймі Біло-червоні створили кілька моментів у володінь гостей, але вже у другій половині регулярно били по воротах суперників. Однак Жирона не змогла втілити свою перевагу у м'ячі.

Український вінгер Віктор Циганков вийшов у стартовому складі каталонської команди. Віктор відіграв увесь поєдинок і заробив жовту картку у першому таймі.

Жирона посідає 12-е місце у Прімері, набравши 8 очок. Райо Вальєкано з дев'ятьма балами в активі йде десятим.

У наступному матчі команда Циганкова на виїзді зіграє із Сельтою 29 вересня. Райо Вальєкано 28 вересня прийме Леганес.