Шапаренко: У матчі з Лаціо все вирішило якість наших дій у завершальній стадії атак

У поєдинку з Лаціо кияни пропустили тричі вже до 35-ї хвилини гри

26 вересня 2024, 9:36 Автор: SPORTARENA.com Шапаренко з Лаціо все вирішило якість наших дій в завершальній стадії атак Шапаренко: У матчі з Лаціо все вирішило якість наших дій у завершальній стадії атак ” alt=”Шапаренко: У матчі з Лаціо все вирішило якість наших дій у завершальній стадії атак” width=”100%” />

Микола Шапаренко. Фото – fcdynamo.com

Напівзахисник Динамо Микола Шапаренко прокоментував поразку від Лаціо (0:3) у стартовому поєдинку Ліги Європи.

« Вважаю, що у сьогоднішньому поєдинку все вирішило якість наших дій у завершальній стадії атак. У Лаціо в першому таймі було два-три моменти, вони їх реалізували і показали, як потрібно завершувати атаки.

— Чи не вистачило нам везіння з огляду на гарні моменти у Ярмоленка та Бражка? Воротар Лаціо показав дуже класну гру, зробив кілька добрих сейвів, зокрема після штрафного та після удару Ярмоленка. Ми добре завершували свої атаки, але голкіпер був на висоті.

«Чи здивував Лаціо? Те, що ми розбирали і те, що нам вказував тренерський штаб, італійці показали на полі. Так що несподіванок не було.

У поєдинку з Лаціо Динамо поступалося 0:3 вже на 35-й хвилині матчу — у складі римлян дублем відзначився Булайє Діа, ще один м'яч в активі Фісайо Деле-Башіра. Команди догравали зустріч удесятьох — у складі Динамо було вилучено Максима Брагару, у складі Лаціо — Тиджані Нослін.

Дивіться також: Динамо — Лаціо. Відео голів та огляд матчу

Свій наступний матч у Лізі Європи Динамо проведе 3 жовтня на виїзді проти Хоффенхайма, який у Лізі Європи стартував із гостьовою нічиєю проти Мідтьюланна (1:1).

>

Перед виїздом до Хоффенхайма Динамо чекає на матч із Лівим берегом в УПЛ — цей поєдинок відбудеться в неділю, 29 вересня.