Рома з голом Довбика не втримала перемогу у матчі з Атлетиком у Лізі Європи

Українець у першому таймі відкрив рахунок ударом головою

26 вересня 2024, 23:55 Автор: SPORTARENA.com Рома у Лізі ЄвропиРома з голом Довбика не втримала перемогу в матчі з Атлетиком у Лізі Європи

Рома – Атлетик, фото – Getty Images

Рома на своєму полі не втримала перемогу над Атлетиком у першому турі Ліги Європи-2024/25 & # 8212; 1:1.

Вовки відкрили рахунок у середині першого тайму. Український форвард Артем Довбик головою замкнув подачу Анхеліно. Зазначимо, що українець забиває за Рому у третьому поєдинку поспіль.

Гості зуміли відігратися за п'ять хвилин до кінця основного часу матчу, відзначився Айтор Паредес. Рома вже не змогла вирвати перемоги. Зазначимо, що баски зрівняли рахунок через кілька хвилин після заміни Довбика. У другому турі Ліги Європи Рома на виїзді зіграє проти Ельфсборга 3 жовтня. Атлетик того ж дня прийме АЗ.