Баварія вдома не змогла обіграти Байєр

Команди обмінялися голами у першому таймі

28 вересня 2024, 21:33 Автор: SPORTARENA.com Баварія вдома не змогла обіграти БайєрБаварія – Байєр, фото – Getty Images

Баварія на своєму полі зіграла внічию з Байєром у п'ятому турі Бундесліги — 1:1.

Гості відкрили рахунок у середині першого тайму, відзначився Роберт Андріх. Через вісім хвилин Олександр Павлович повернув рівність.

У другому таймі Баварія продовжила домінувати. Мюнхенці разом завдали майже два десятки ударів по воротах гостей, проте вирвати перемогу не зуміли. Зазначимо, що наприкінці зустрічі отримав травму форвард господарів Харрі Кейн.

Баварія продовжує лідирувати у Бундеслізі. Мюнхенці вперше втратили очки у чемпіонаті Німеччини цього сезону. Баєр займає третє місце з десятьма очками.

У наступному матчі Баварія на виїзді зіграє з Астон Віллою в Лізі чемпіонів 2 жовтня. Байєр, також у ЛЧ, 1 жовтня прийме Мілан.