ПСЖ із дублем Барколя впевнено обіграв удома Ренн

Команда Луїса Енріке виграла 5 із 6 стартових матчів французької Ліги 1

27 вересня 2024, 23:56 Автор: SPORTARENA.com ПСЖ з дублем Барколя впевнений %впевнено

ПСЖ у стартовому матчі 6-го туру французької Ліги 1 обіграв удома Ренн (3:1 ).

Рахунок був відкритий на 30-й хвилині — відзначився вінгер парижан Бредлі Барколя Після перерви Лі Кан Ін подвоїв перевагу господарів, а на 68-й хвилині Барколя оформив дубль. >Таким чином, ПСЖ здобув свою п'яту перемогу в рамках національної першості — команда Луїса Енріке очолює турнірну таблицю Ренн йде на восьмому місці & # 8212; на його рахунку лише 7 набраних очок.

Свій наступний матч ПСЖ проведе 1 жовтня у рамках Ліги чемпіонів на виїзді проти Арсеналу. У чемпіонаті Франції парижани наступний поєдинок зіграють 6 жовтня в гостях проти Ніцци, а Ренн 5 жовтня вдома прийме Монако. Французька Ліга 1. 6-й тур

ПСЖ — Ренн & # 8212; 3:1 (1:0)

Голи: Барколя, 30, 68, Лі Кан Ін, 58 — Калімуендо Муінга, 73, пен.