Барселона сенсаційно на виїзді програла Осасуні

Анте Будимір записав на свій рахунок дубль

28 вересня 2024, 23:57 Автор: SPORTARENA.com Барселона сенсаційно на виїзді програла Осасу https://komentator.net/wp-content/uploads/2024/09/51669c6f9dbf6d009887cdfe45810c61.jpgОсасуна – Барселона, фото – Getty Images

Барселона сенсаційно програла на виїзді Осасуні у матчі восьмого туру Приклади — 2:4.

Гості з перших хвилин заволоділи м'ячем, проте господарі у контратаках часто загрожували воротам суперників. Рахунок відкрив Анте Будимір, головою замкнувши навіс Брайана Сарагоси з кута поля. Через деякий час відзначився сам Сарагоса.

Початок другого тайму подарував надію гостям, Пау Віктор відіграв один м'яч. Однак далі Будимір оформив дубль, реалізувавши пенальті. На завісі зустрічі Альберт Бретонес забив четвертий м'яч для команди. Втекти від розгрому гості зуміли завдяки голу Ямаля, але врятувати нічию часу вже не було.

Барселона зазнала першої поразки в нинішньому розіграші Прімери. Синьо-гранатові залишаються на першому місці, набравши 21 очко. Осасуна піднялася на шостий рядок, маючи 14 очок.

У наступному матчі команда Ганса-Дітера Фліка прийме Янг Бойз у Лізі чемпіонів 1 жовтня. Осасуна в чемпіонаті Іспанії на виїзді зіграє з Хетафе 5 жовтня.

• Прімера. 8-й тур

Осасуна — Барселона — 4:2 (2:0)Голи: Будимир, 18, 72, пен., Сарагоса, 28, Бретонес, 85 — Віктор, 53, Ямаль, 90