Болонья вдома не втримала перемогу над Аталантою, дограючи матч у меншості

Сантьяго Кастро відзначився на першій хвилині другого тайму, Лазар Самарджич зрівняв рахунок наприкінці зустрічі

28 вересня 2024, 23:39 Автор: SPORTARENA.com < img src="https://komentator.net/wp-content/uploads/2024/09/1ea250095f69118b336979ec1a88b461.jpg" title="Болонья вдома не втримала перемогу над Аталантою, дограваючи матч у меншості " alt= над Аталантою, дограваючи матч у меншості" width="100%" />Болонья вдома не втримала перемогу над Аталантою, дограючи матч у меншості

Болонья – Аталанта, фото – Getty Images

Болонья на своєму полі зіграла внічию з Аталантою у шостому турі Серії А — 1:1.

У першому таймі гості мали невелику перевагу при рівній загальній грі. Однак до перерви відзначитись командам не вдалося.

Господарі відкрили рахунок на першій же хвилині другого тайму, відзначився Сантьяго Кастро. Аталанта кинулася відіграватися, і вже через шість хвилин Болонья залишилася в меншості. червону картку заробив Джон Лукумі Бергамаскі до кінця зустрічі тримали в облозі ворота господарів, і зуміли зрівняти рахунок завдяки голу Лазара Самарджича. /p>

Наступний матч Болонья проведе на виїзді з Ліверпулем у Лізі чемпіонів 2 жовтня. Аталанта того ж дня зіграє у ЛЧ із Шахтарем.