Циганков пропустить близько 5 тижнів через травму і не зможе допомогти Україні у матчах Ліги Націй проти Грузії та Чехії

Український вінгер отримав травму в матчі Ліги чемпіонів проти Фейєнорда (2:3)

04 жовтня 2024, 16:41 Автор: SPORTARENA.com Циганков пропустить близько 5 тижнів через травму і не зможе допомогти Україні в матчах Ліги Націй проти Грузії та Чехії

Віктор Циганков, Getty Images

Жирона повідомила, що український вінгер команди Віктор Циганков пропустить близько 5 тижнів через травму сухожилля двоголового м'яза стегна лівої ноги.< /p>

Циганков отримав травму в середу, в матчі Ліги чемпіонів проти Фейєноорда (2:3). Українець здійснив ривок у боротьбі за м'яч у середині першого тайму, після чого не зміг продовжити гру. На 29-й хвилині зустрічі Віктора замінив Арно Данжума.

Нагадаємо, що Віктор Циганков отримав виклик від Сергія Реброва на жовтневі матчі Ліги Націй проти Грузії (11 жовтня) та Чехії (14 жовтня).

Журналіст Ігор Бурбас повідомляв, що у разі наявності серйозної травми у Циганкова його зможе замінити у заявці національної команди вінгер київського Динамо Андрій Ярмоленко, який перебуває в резервному списку збірної України.

Нагадаємо, 7 вересня синьо-жовті у формально домашньому матчі 1-го туру групи B1 Ліги націй-2024/25 зазнали поразки від Албанії – 1:2. Через три дні колектив Сергія Реброва у результативному матчі 2-го туру програв Чехії (2:3). Обидва поєдинки пройшли у Празі.

Збірна України замикає турнірну таблицю групи B1. По три очки після двох турів в Албанії та Чехії лідирує Грузія з двома перемогами в активі.