Наполі у домашньому матчі обіграв Комо і зміцнив своє лідерство у Серії А

Ромелу Лукаку записав у свій актив гол і два асисти

04 жовтня 2024, 21:26 Автор: SPORTARENA.com  в Серії А

Наполі – Комо. Скотт Мактоміней і Ніко Паз у боротьбі за м'яч. Фото – Getty Images

Відбувся стартовий матч 7-го туру Серії АНаполі в домашньому матчі здобув перемогу над Комо (3:1).

Рахунок було відкрито вже на 1-й хвилині зустрічі — відзначився Скотт Мактоміней, якому асистував Ромелу Лукаку. Комо вдалося відновити статус-кво незадовго до перерви — забив бразильський вінгер Габріель Стрефецца.

На 53-й хвилині Наполі заробив пенальті — до точки підійшов Ромелу Лукаку і переграв з неї Еміля Аудеро. Наприкінці зустрічі бельгієць знову асистував цього разу Давиду Нересу, який встановив остаточний рахунок на табло. Для Лукаку це вже сьома результативна дія за Наполі в п'яти проведених матчах (три голи та чотири асисти). найближчий переслідувач в особі Ювентуса відстає на чотири очки. Комо йде 10-м у таблиці & # 8212; до візиту до Неаполя команда Сеска Фабрегаса здобула дві поспіль перемоги з рахунком 3:2 над Аталантою та Вероною.

Свій наступний поєдинок Наполі проведе 20 жовтня на виїзді проти Емполі, а Комо 19 жовтня вдома прийме Парму.