Марсель у матчі з двома видаленнями вдома зіграв унічию проти Анже

Команда Роберто Де Дзербі не змогла взяти три очки у грі з аутсайдером чемпіонату

04 жовтня 2024, 23:43 Автор: SPORTARENA.com Марсель у матчі з двома внічию проти Анже

Марсель – Анже. Фото – Getty Images

Відбувся стартовий матч 7-го туру французької Ліги 1Марсель на рідному Велодромі зіграв внічию з Анже (1:1).

Гості вже на 26-й хвилині залишилися. у меншості — пряму червону картку отримав захисник Анже Ліліан Рао-Лісоа. Втім, практично відразу склади зрівнялися — форвард Марселя Ніл Мопе в період з 27-ї по 30-ю хвилини отримав дві жовті картки.

Рахунок у матчі було відкрито після перерви — відзначився 21-річний англійський форвард Марселя Джон Роу, орендований у Норвіча. Але вже через три хвилини Анже рахунок зрівняв зусиллями алжирського нападника Фаріда Ель Мелалі. Таким чином, Марсель набрав своє 14-те очко і зараз іде третім у турнірній таблиці чемпіонату. Анже, як і раніше, не знає смаку перемог — новачок Ліги 1 лише тричі зіграв унічию, чого достатньо для перебування на останньому 20-му місці. Свій наступний поєдинок Марсель проведе 20 жовтня в гостях проти Монпельє, а Анже того ж дня зіграє на виїзді проти Тулузи.