Барселона з хет-триком Левандовськи розгромила Алавес

Синьо-гранатові продовжують лідирувати в Прімері

06 жовтня 2024, 19:11 Автор: SPORTARENA.com Барселона з хет-триком Левандов=0 img src=

Алавес – Барселона, фото – Getty Images

Барселона на виїзді розгромила Алавес у матчі дев'ятого туру Приклади — 3:0.

Гості відкрили рахунок уже на сьомій хвилині, після пасу Рафіньї відзначився Роберт Левандовський. Дует приніс результат ще раз за 15 хвилин, знову Рафінья асистував поляку. Роберт до перерви оформив хет-трик, забивши також після пасу Еріка Гарсії.

Після перерви господарі створили низку моментів, але скоротити відставання не зуміли. Барселона більше уваги приділила утриманню переможного рахунку, оформивши перемогу.

Команда Ганса-Дітера Фліка продовжує лідирувати у Прімері, набравши 24 очки. Алавес із десятьма очками йде на 12-му місці.

У наступному турі Барселона прийме Севілью 20 жовтня. Алавес удома зіграє з Вальядолідом 18 жовтня.