Усьому виною події 29 вересня у мадридському дербі проти Реала

15 жовтня 2024, 17:16 Автор: SPORTARENA.com Атлетіко 65 тисяч євро Атлетико – Реал Мадрид, фото – Getty Images

Атлетико загрожує закриття стадіону Метрополітано на 15 днів та штраф 65 тисяч євро.

Таке покарання Матрасніков пропонує застосувати Комісія з боротьби з насильством. Причина — скандальна поведінка вболівальників у дербі з Реалом у восьмому турі Ла Ліги (1:1).

Поєдинок було перервано у другому таймі через кілька хвилин після голу Едера Мілітао. Вболівальники господарів почали кидати предмети на поле, після чого головний арбітр зустрічі Матео Бускетс Феррер повів команди з поля.

Рефері у протоколі гри детально вказав усі деталі подій. Зокрема, Бускетс Феррер наголосив на моменті з Тібо Куртуа, в якого з трибун кидали різні предмети. Зазначимо, що пауза у матчі склала 15 хвилин.

На сьогоднішній день на клуб вже накладено штраф у розмірі 45 000 євро та часткове закриття нижнього південного кінця стадіону Метрополітано. Місця, з яких у Куртуа кидали предмети. Ця санкція поширюватиметься на наступні три матчі, які Атлетико проведе вдома: проти Леганеса, Лас-Пальмаса та Алавеса.

У турнірній таблиці Ла Ліги Атлетіко зараз займає третю позицію. Свій наступний поєдинок команда Дієго Сімеоне проведе 20 жовтня вдома проти Леганеса.