Італія завдяки дублю Ді Лоренцо вдома здобула розгромну перемогу над Ізраїлем

Команда Лучано Спаллетті зберігає лідерство у своєму квартеті

14 жовтня 2024, 23:44 Автор: SPORTARENA.com Італія завдяки дублю Діwi

Італія – Ізраїль. Фото – Getty Images

В Удіні відбувся поєдинок 4-го туру у групі 2 дивізіону А Ліги націй-2024/25Італія здобула розгромну перемогу над Ізраїлем (4:1).

У першому таймі глядачі побачили лише одне взяття воріт — незадовго до перерви Матео Ретегі реалізував пенальті.

Друга половина зустрічі видалася набагато більш насиченою на події. Дубль оформив захисник Скуадри Адзурри Джованні Ді Лоренцо, ще одне взяття воріт в активі Давиді Фратеззі, на що ізраїльтяни відповіли лише влучним ударом Мохаммада Абу-Фані.

Як підсумок, впевнені три очки для команди Лучано Спаллетті, яка продовжує зберігати лідерство у своєму квартеті, маючи 10 набраних очок. Франція має 9 балів, у Бельгії — 4. Ізраїль — очевидний аутсайдер групи, усі чотири матчі Ліги націй-2024/25 він програв.

Свій наступний поєдинок Італія проведе 14 листопада в гостях проти Бельгії, а Ізраїль того ж дня на виїзді протистоятиме Франції.