Збірна України розійшлася нічиєю проти Чехії у 4-му турі Ліги націй-2024/25

Чехія вирвалася в лідери групи, а команда Сергія Реброва, як і раніше, розташовується на останньому четвертому місці

14 жовтня 2024, 23:40 Автор: SPORTARENA.com Збірна України розійшлася нічиєю проти Чехії у 4-му турі2 100%

У Вроцлаві відбувся матч 4-го туру групи 1 дивізіону У Ліги націй-2024/25збірна України розійшлася нічиєю проти Чехії (1:1).

Рахунок було відкрито на 18-й хвилині — після подачі з кутового чехами м'яч був вибитий на Лукаша Черва, який у дотик з-за меж штрафного майданчика точно пробив низом по воротах Анатолія Трубіна.

За кілька хвилин до взяття воріт травму отримав вінгер збірної України Олексій Гуцуляк, який зіткнувся у штрафному майданчику з капітаном Чехії Томашем Соучеком. Гуцуляк зрештою залишив поле на ношах, а замість нього вийшов на заміну Олександр Зубков.

Україна зрівняла рахунок у дебюті другого тайму, заробивши пенальті за гру рукою Ладислава Крейчі. Удар із точки впевнено реалізував Артем Довбик.

Як підсумок, нічия з рахунком 1:1, завдяки якій Чехія вирвалася в одноосібні лідери групи, маючи в активі 7 очок. По 6 балів на рахунку Грузії та Албанії, а Україна, маючи 4 очки, замикає турнірну таблицю свого квартету.

У листопаді на Україну чекають два заключні поєдинки Ліги націй-2024/25— 16 листопада вона в Батумі протистоятиме Грузії, а 19 листопада в Тирані – Албанії. Ліга націй 2024/25. Дивізіон В. Група 1. 4-й тур

Україна — Чехія — 1:1 (0:1)

Голи: Довбик, 53, пен. & # 8212; Червень, 18.