Іспанія вдома розгромила Сербію у 4-му турі Ліги націй-2024/25

Команда Луїса де ла Фуенте продовжує лідирувати у своєму квартеті

15 жовтня 2024, 23:36 Автор: SPORTARENA.com Іспанія вдома турі Ліги націй-2024/25Іспанія вдома розгромила Сербію у 4-му турі Ліги націй-2024/25

Еймерік Ляпорт святкує забитий м'яч у поєдинку Іспанія – Сербія. Фото – Getty Images

У Кордові відбувся матч 4-го туру Ліги націй-2024/25 у дивізіоні А — Іспанія впевнено переграла Сербію (3:0).

Рахунок було відкрито вже в дебюті зустрічі — на 5-й хвилині відзначився центрбек Фурії Рохі Еймерік Ляпорт.

Іспанія могла подвоювати свою перевагу на старті другого тайму, але Альваро Мората з 11-ї метрової позначки не зумів переграти Предрага Райковича. Форвард іспанської збірної реабілітувався незабаром, відзначившись на 65-й хвилині. Сама ж Сербія догравала зустріч у меншості після вилучення Страхіньї Павловича.

Зараз в активі команди Луїса де ла Фуенте 10 набраних очок. вона очолює свій квартет у дивізіоні А. Сербія має 4 очки і, як і раніше, йде на третьому місці.

Свій наступний матч Іспанія проведе на виїзді проти Данії, а Сербія гостюватиме на полі Швейцарії. Обидва поєдинки відбудуться 15 листопада. Ліга націй-2024/25. Дивізіон А. Група 4. Четвертий тур

Іспанія — Сербія & # 8212; 3:0 (1:0)

Голи: Ляпорт, 5, Мората, 65, Баєна, 76

Видалення: Павлович (С), 76