Атлетико на своєму полі вирвав перемогу над Леганесом

Гості зуміли виграти перший тайм, але Матрацники забили тричі після перерви

20 жовтня 2024, 19:18 Автор: SPORTARENA.com Атлетико на своєму полі вирвав вирвав перемогу над Леганесом Атлетико - Леганес. Фото - Getty Images </p>
<p><strong>Атлетико</strong> насилу зумів взяти три очки в <strong>чемпіонаті Іспанії</strong> завдяки вольовій домашній перемозі над <strong>Леганесом</strong> — 3:1.</p>
<p>Поєдинок проходив за помітної переваги команди Дієго Сімеоне. Однак на перерву команди пішли за лідерства гостей — з передачі Дані Раби вперше у сезоні відзначився камерунець Іван Нею.</p>
<p>Сімеоне зробив п'ять замін ще до настання середини другого тайму. І на 69-й хвилині господарі зуміли відігратися, причому гол зробили люди, які вийшли у старті. Аксель Вітсель асистував Александеру Серлоту, який забив головою зблизька.</p>
<p>Кольчонерос не послабили тиск, і це принесло плоди дюжину хвилин по тому. Героєм епізоду став Антуан Грізманн, який приніс мадридській команді непросту перемогу. Гольовий пас записав у свій актив Джуліано Сімеоне, що вийшов під час зустрічі — і це перша гольова дія для 21-річного нападника під керівництвом батька.</p>
<p>Наприкінці зустрічі Грізманн побачив перед собою пряму червону картку, але арбітр Хосе Луїс Мунуера Монтеро після підказки VAR та перегляду епізоду пом'якшив покарання — французький форвард обмежився “гірчичником”. На останніх секундах Серлот закріпив перемогу, оформивши дубль після вдалої гри на добиванні.</p>
<p>Атлетико у вольовому стилі здобув першу перемогу у чотирьох останніх матчах (у всіх турнірах) і повернувся на третій рядок у турнірній таблиці. Леганес залишився 17-м, а за підсумками туру може впасти в зону вильоту (якщо Валенсія обіграє Лас-Пальмас). проти Лілля 23 жовтня.</p>