ПСЖ впевнено переміг Страсбур і вийшов на перше місце у Лізі.

Команда Луїса Енріке випереджає Монако за додатковими показниками

19 жовтня 2024, 23:59 Автор: SPORTARENA.com ПСЖ впевнено переміг Страсбур і вийшов width= ПСЖ – Страсбур. Фото – Getty Images

ПСЖ на своєму полі впевнено переміг Страсбур у матчі 8-го туру Ліги 1 &#8212 ; 4:2.

У середині першого тайму 18-річний півзахисник Сенні Меюлю вивів парижан уперед. Після перерви Марко Асенсіо забив другий м'яч ПСЖ.

Страсбур скоротив відставання зусиллями Секу Мара, але на 66-й хвилині Бредлі Барколя повернув парижанам комфортну перевагу. Наприкінці зустрічі команди обмінялися голами Лі Кан Іна та Дауда Дьонга.

ПСЖ набрав 20 очок і вийшов на перше місце в Лізі 1, випереджаючи Монако за додатковими показниками. Страсбур із 10 очками розташувався на сьомій позиції.

22 жовтня ПСЖ прийме ПСВ у Лізі чемпіонів, а 27-го на виїзді зустрінеться з Марселем у Лізі 1. Страсбур у наступному матчі зіграє з Нантом 27 жовтня.

• Ліга 1. 8-й тур

ПСЖ &# 8212; Страсбур — 4:2 (1:0)Голи: Меюлю, 18, Асенсіо, 47, Барколя, 66, Лі Кан Ін, 90 — Мара, 58, Дьонг, 90+3