Реал у непростому гостьовому матчі здобув перемогу над Сельтою

Перемогу команді Карло Анчелотті принесли точні удари Кіліана Мбаппе та Вінісіуса Жуніора

19 жовтня 2024, 23:55 Автор: SPORTARENA.com Реал у непростому

Сельта – Реал Мадрид. Фото – Getty Images

Суботня програма 10-го туру іспанської Ла Ліги закривалася у Віго — Сельта на рідному Балаїдосі зазнала поразки від мадридського Реала (1:2).

Рахунок був відкритий на 20-й хвилині зусиллями Кіліана Мбаппе. Галісійці зрівняли рахунок у дебюті другого тайму завдяки точному удару Вілліота Сведберга.

І все ж відбутися сенсації не судилося — на 66-й хвилині переможний м'яч записав у свій актив Вінісіус Жуніор.

Український голкіпер Реала Андрій Лунін залишився на лаві запасних — у стартовому складі вийшов Тібо Куртуа, який відновився після травми.

Як підсумок, Реал бере три очки в дуже непростому матчі, в якому за рівнем xG Сельта навіть перевершила Бланкос.

На рахунку команди Карло Анчелотті тепер 24 бали & # 8212; вона зрівнялася за очками з провідною Барселоною, яка свій матч цього туру проведе в неділю проти Севільї. Сельта комфортно розташовується всередині турнірної таблиці — в активі галісійців 13 пунктів.

У наступному турі Ла Ліги Сельта 27 жовтня протистоятиме на виїзді Леганесу, а Реал 26 жовтня зіграє в Ель-Класіко проти Барселони. Але перед цим 22 жовтня команда Анчелотті у Лізі чемпіонів прийме дортмундську Боруссію.