Ювентус у більшості вирвав перемогу над Лаціо і зрівнявся за очками з лідируючим Наполі

У складі Лаціо на 24-й хвилині пряму червону картку отримав Алессіо Романьолі

19 жовтня 2024, 23:43 Автор: SPORTARENA.com Ювентус у більшості вирвав перемогу над Лаціо і зрівнявся за очками з лідируючим Наполі

Ювентус – Лаціо. Маттіа Дзаканьї та Андреа Камб'язо у боротьбі за м'яч. Фото – Getty Images

Субботню програму 8-го туру Серії А закривав поєдинок у Турині — Ювентус здобув перемогу над Лаціо (1:0).

Ювентус з 24-ї хвилини грав у більшості — пряму червону картку отримав центрбек Лаціо Алессіо Романьолі. Свою чисельну перевагу туринці скористалися за п'ять хвилин до кінця основного часу матчу — іспанський захисник Лаціо Маріо Гіла зрізав м'яч у власні ворота.

Команда Тьяго Мотти, як і раніше, не знає гіркоти поразок у Серії А — у восьми стартових турах на її рахунку 4 перемоги та 4 нічиїх. При цьому за ці 8 поєдинків туринці пропустили лише одного разу. Після сьогоднішньої перемоги Ювентус зрівнявся за очками з лідером у Серії А Наполі, але неаполітанці свій матч 8-го туру проведуть завтра проти Емполі.

Лаціо, як і раніше, має 13 набраних очок — команда Марко Бароні йде п'ятою у турнірній таблиці.

Свій наступний матч Ювентус проведе 22 жовтня у Лізі чемпіонів проти Штутгарта, а Лаціо 24 жовтня у Лізі Європи зіграє з Твенте. Щодо Серії А, то в її наступному 9-му турі Орли гостюватимуть на полі Дженоа, а Стара Синьйора — 8212; на полі інтер. Обидва ці матчі пройдуть 27 жовтня.