Брест удома добився нічиєї проти Байєра у третьому турі Ліги чемпіонів-2024/25

Обидва клуби, як і раніше, не знають гіркоти поразок у турнірі

23 жовтня 2024, 21:40 Автор: SPORTARENA.com

Відбувся матч третього туру Ліги чемпіонів-2024/25Брест досяг домашньої нічиєї проти Байєра (1:1).

Рахунок був відкритий гостями у середині першого тайму — гол в активі Флоріана Вірца. Брест відновив статус-кво на 39-й хвилині — красивим ударом низом із півкола штрафного майданчика відзначився П'єр Леєс-Мелу.

Таким чином, Брест знову підтвердив статус однієї з головних сенсацій цього розіграшу Ліги чемпіонів. Команда Еріка Руа має сім набраних очок в активі & # 8212; перед цим нічийним результатом вона обіграла два австрійські клуби (Штурм — 2:1, Зальцбург — 4:0).

На рахунку Байєра також сім очок — чемпіон Німеччини раніше здобув дві сухі перемоги (4:0 проти Фейєноорда та 1:0 з Міланом). У загальній турнірній таблиці Ліги чемпіонів Брест та Байєр ділять 2-3 місце.

Свій наступний матч у Лізі чемпіонів Брест проведе 6 листопада в гостях проти празської Спарти. Баєр, у свою чергу, 5 листопада зіграє на виїзді проти Ліверпуля.