Ліга Європи. Галатасарай у гольовій перестрілці обіграв вдома Ельфсборг, Буде-Глімт здебільшого дотиснув на виїзді Брагу

Галатасарай вів 3:0 вже до перерви, але у другому таймі дозволив Ельфсборгу повернутися у гру

23 жовтня 2024, 19:26 Автор: SPORTARENA.com

Галатасарай у рамках третього туру Ліги Європи-2024/25вдома здобув перемогу над Ельфсборгом (4:3).

Стамбульський клуб уже до перерви відзначився тричі — по голу забили Мауро Ікарді та Бурак Йилмаз, ще одне взяття воріт відбулося внаслідок автоголу. У другому таймі Ельфсборг зумів відродити інтригу завдяки двом забитим м'ячам, але гол Юнуса Акгюна на 83-й хвилині остаточно зняв усі питання про переможця. Ельфсборг у компенсований час забив третій гол, ось тільки часу на кам-бек уже не залишилося.

В активі Галатасарая тепер сім набраних очок — він вийшов на перше місце у загальній турнірній таблиці турніру. На рахунку Ельфсборга три очки, які він заробив за сенсаційну перемогу над Ромою (1:0) у минулому турі. Шведський клуб у таблиці базується на 19-му місці.

У ще одному матчі сьогоднішнього дня Буде-Глімт здобув гостьову перемогу проти Браги(2:1). Гості відкрили рахунок завдяки голу Хакона Ев'єна на старті другого тайму, але Брага швидко відновила статус-кво зусиллями малійського захисника Сіку Ніакате. Через три хвилини Ніакате отримав другу жовту картку і був видалений з поля, а перед самим фінальним свистком гості з Норвегії вирвали перемогу після точного удару Віладса Нільсена. на її рахунку, як і раніше, 3 набрані очки. Буде-Глімт йде 2-м, маючи 7 балів у своєму активі.

Інші матчі третього туру Ліги Європи-2024/25 пройдуть завтра, 24 жовтня. У тому числі завтра пройде матч Рома — Динамо, старт якого на Стадіо Олімпіко відбудеться о 19:45 за київським часом.

ЛІГА ЄВРОПИ-2024/25. ТРЕТІЙ ТУР

Галатасарай — Ельфсборг — 4:3 (3:0)Голи: Ікарді, 28, Петтерсон, 39, автогол, Йилмаз, 44, Акгюн, 83 — Хулт, 53, Байду, 65, пін., Ларссон, 90+2.

Брага — Буде-Глімт — 1:2 (0:0)
Голи: Ніакате, 64 — Евьєн, 53, Нільсен, 90+4.
Видалення: Ніакате (Б), 67