Реал на своєму полі здобув вольову перемогу над Борусією Д у Лізі чемпіонів

Бланкос програвали 0:2 після першого тайму, але забили п'ять м'ячів у другому

22 жовтня 2024, 23:55 Автор: SPORTARENA.com Реал вольову перемогу над Борусією Д у Лізі чемпіонів Реал Мадрид – Боруссія Д, фото – Getty Images

Мадридський Реал на своєму полі здобув вольову перемогу над Борусією Д у третьому турі Ліги чемпіонів-2024/25 — 5:2.

Дортмундці шокували господарів у середині першого тайму. Доніелл Мален забив гол, а за чотири хвилини віддав асист на Джеймі Байно-Гіттенса, після чого гості повели з перевагою в два м'ячі до перерви.

Реал зумів відігратися протягом короткого інтервалу часу у другому таймі. Антоніо Рюдігер скоротив відставання, а за три хвилини Вінісіус Жуніор зрівняв рахунок. Ближче до кінця зустрічі третій м'яч Бланкос забив Лукас Васкес. Довершив розгром Вінісіус, який оформив хет-трик.

Реал набрав шість очок і посідає 11-те місце у загальній таблиці Ліги чемпіонів. Боруссія, яка має також шість залікових пунктів, йде на шостому рядку.

У наступному турі ЛЧ Реал прийме Мілан 5 листопада. Боруссія Д того ж дня вдома зіграє проти австрійського Штурму.

• Ліга чемпіонів. 3-й тур

Реал Мадрид — Боруссія Д & # 8212; 5:2 (0:2)Голи: Рюдігер, 60, Вінісіус Жуніор, 63, 86, 90+3, Васкес, 83 — Мален, 30, Байно-Гіттенс, 34