Шахтар у гостях мінімально програв Арсеналу у матчі з автоголом та нереалізованим пенальті

Різник забив у свої ворота у першому таймі, але зміг відобразити одинадцятиметровий у другому

22 жовтня 2024, 23:53 Автор: SPORTARENA.com

Арсенал – Шахтар, фото – Getty Images

У рамках третього туру основного етапу Ліги чемпіонів Шахтар на виїзді мінімально програв Арсеналу з рахунком 0:1.

Господарі поля довго не могли забити перший м'яч, але все ж таки зуміли відкрити рахунок на 29-й хвилині, коли після удару Габріеля Мартінеллі м'яч спочатку влучив у штангу, а потім від Дмитра Різника залетів у ворота Гірників.

Після перерви Каноніри знову володіли ініціативою та в середині другого тайму отримали право на пенальті — Валерій Бондар зіграв рукою у своєму штрафному майданчику. Але Леандро Троссард не зумів переграти Різника. До кінця гри Гірники не зуміли відігратися і залишилися ні з чим.

Український захисник Каноніров Олександр Зінченко потрапив у заявку на цю гру, але так і не вийшов на поле.

Після цього матчу Арсенал набрав сім очок і посідає четверте місце у загальній таблиці Ліги чемпіонів. В активі Шахтаря лише один пункт та 29-та позиція.

У наступному турі Ліги чемпіонів Шахтар гратиме з Янг Бойз 6 листопада, а Арсенал цього ж дня зіграє проти Інтера.