Штутгарт здебільшого вирвав перемогу над Ювентусом у матчі Ліги чемпіонів

Гості забили переможний гол у компенсований час

22 жовтня 2024, 23:58 Автор: SPORTARENA.com Штутгарт у більшості 100%

Ювентус – Штутгарт, фото – Getty Images

У матчі третього туру основного раунду Ліги чемпіонів Ювентус на своєму полі мінімально програв Штутгарту — 0:1.

Перший тайм завершився без забитих голів. Після перерви у складі гостей відзначився Деніз Ундав, але взяття воріт скасували після підказки VAR. Наприкінці матчу Штутгарт міг вирвати перемогу: спочатку за фол у своєму штрафному був видалений Данило, а потім Ензо Мійо не реалізував одинадцятиметровий удар.

Але вже у компенсований час гості все ж таки вирвали перемогу. три очки Штутгарту приніс Ель-Білаль Туре.

Після цього матчу в активі Ювентуса залишилося шість очок, італійська команда посідає 11 позицію в загальній таблиці Ліги чемпіонів. Штутгарт набрав чотири очки і перебуває на 16-му місці.

У четвертому турі Ліги чемпіонів Ювентус на виїзді зіграє проти Лілля 5 листопада, а Штутгарт на день пізніше гратиме з Аталантою.