Судаков: Хоча б одного забитого гола ми тут заслуговували

Гірники в Лондоні зазнали мінімальної поразки

23 жовтня 2024, 9:53 Автор: SPORTARENA.com Судаков: Хоча б одного забитого голу ми тут заслуговувалиСудаков: Хоча б одного забитого голу ми тут заслуговували

Георгій Судаков, Getty Images

Хавбек Шахтаря Георгій Судаковпісля матчу з Арсеналом (0:1) у Лізі чемпіонів висловив жаль про підсумковий результат зустрічі. Українець визнав, що другий тайм варто записати в актив Шахтарю. Перший тайм видався для нашої команди дуже важким. Була певна атмосфера, відчувався тиск, у виїзній грі з неймовірно сильною командою, що допомагає твоєму супернику. Арсенал — мабуть, одна з найсильніших команд у Європі, навіть у всьому світі.

«Ми пропустили в першому таймі, у суперника ще були шанси, але ми теж прагнули грати добре і самі теж створювали власні моменти. У другому таймі, думаю, ми грали. Може, й не дуже добре, але провели його так, що можна було цим пишатися. Хотіли забити, намагалися, створювали свої моменти. Вважаю, хоча б одного забитого гола ми тут заслуговували.

Дивіться також: Арсенал — Шахтар. Відео огляд матчу за 22 жовтня

«Досвід, отриманий тут, неймовірний. Ось так хотілося б грати щотижня. Насолоджуєшся моментом. Це неймовірно — дуже радий, що це сталося. Вихід у наступний етап? Ми працюємо над цим. Віримо у це. Від гри до гри стаємо сильнішими. Подивимося, як складеться надалі — складно загадувати наперед.

Шахтар має «0» у графі «забиті голи» після трьох матчів групового етапу. Команда Маріно Пушича з одним очком в активі посідає 29-е місце.

У наступному турі Ліги чемпіонів Шахтар гратиме з Янг Бойз. Зустріч відбудеться 6 листопада.