Атлетіко на своєму полі програв Ліллю

У попередньому турі Доги обіграли ще один клуб зі столиці Іспанії – Реал

23 жовтня 2024, 23:58 Автор: SPORTARENA.com Атлетико на своєму полі програв ЛіллюАтлетико на своєму полі програв

Атлетіко – Лілль. Фото – Getty Images

Атлетіко зазнав поразки від Лілля у домашньому матчі третього туру Ліги чемпіонів — 1:3.

Матрацники швидко вийшли вперед зусиллями Хуліана Альвареса, який скористався грубою помилкою захисника. До кінця першого тайму рахунок на табло не змінився.

У другій половині Лілль перевернув перебіг зустрічі. Спочатку Едон Жегрова, не без допомоги рикошету, зрівняв рахунок. На 74-й хвилині Догі вийшли вперед зусиллями Джонатан Девіда, який реалізував пенальті, а в кінці поєдинку форвард відзначився ще раз. Реал (1:0). Тоді переможний гол із пенальті також забив Девід.

Атлетіко залишився з трьома очками в активі та йде на 27-му місці у загальній турнірній таблиці Ліги чемпіонів. Лілль набрав шість очок і піднявся на 15 позицію.

У наступному турі єврокубка Атлетико на виїзді зіграє проти ПСЖ 6 листопада. Лілль прийме Ювентус 5 листопада. Ліга чемпіонів. 3-й тур

Атлетіко — Лілль — 1:3 (1:0)
Голи: Альварес, 8 — Жегрова, 61, Девід, 74, пін., 89