Барселона завдяки хет-трику Рафіньї розгромила вдома Баварію

Бразильський вінгер, який вийшов на матч із капітанською пов'язкою, влаштував на полі справжній бенефіс

23 жовтня 2024, 23:53 Автор: SPORTARENA.com Бар-Барселона Бар-

Відбувся матч третього туру Ліги чемпіонів-2024/25Барселона вдома впевнено переграла Баварію (4:1).

Рахунок було відкрито вже на 1-й хвилині — відзначився Рафінья. Баварія відновила статус-кво в середині тайму — Серж Гнабрі прострілив з лівого флангу, а Харрі Кейн не залишив шансів Іньякі Пеньє. Барселона знову вийшла вперед на 36-й хвилині зусиллями Левандовські, якому на порожні ворота викотив м'яч Фермін. Перед самою перервою підопічні Фліка відзначилися втретє — Рафінья змістився з лівого флангу в центр і шикарно пробив у дальній кут воріт Мануеля Нойєра.

На 56-й хвилині Рафінья оформив хет-трик — ідеальна передача Ламіна Ямаля і не менш ідеальний прийом м'яча передували абсолютно більярдному удару бразильця, який сьогодні влаштував на полі справжній бенефіс. Як результат, в активі Барселони стало шість очок — у загальній турнірній таблиці турніру вона піднялася на 10 позицію. Баварія лише 23-а — команда Венсана Компані набрала лише три бали у трьох стартових матчах.

У наступному турі Ліги чемпіонів Барселона на виїзді протистоятиме Црвені Зірці, а Баварія вдома прийме Бенфіку Анатолія Трубіна. Обидва матчі відбудуться 6 листопада.