Бенфіка з Трубіним несподівано поступилася вдома Фейєноорду в Лізі чемпіонів

Роттердамська команда вже другий тур поспіль стає нещасливою для українських легіонерів

23 жовтня 2024, 23:57 Автор: SPORTARENA.com Бенфіка width =

Бенфіказазнала несподіваної домашньої поразки від Фейєноорда у 3-му турі Ліги чемпіонів — 1:3.

У першому таймі роттердамська команда розривала Орлов на контратаках. Вже на 12-й хвилині підопічні Бріана Пріске відкрили рахунок — Аясе Уеда ударом у ближній кут замкнув передачу з лівого флангу Ігора Пайшао. До українця Анатолія Трубіна в цьому епізоді претензій мінімум.

На 25 хвилині Уеда зробив дубль (у процесі атаки Трубін врятував, але суперник добив м'яч у сітку), проте взяття воріт було скасовано через фоло в атаці. І все-таки Фейє досяг свого: Антоні Міламбо вийшов на ударну позицію і низовим ударом прошив Трубіна. Український голкіпер у цій ситуації не врятував.

Бенфіка відчайдушно атакувала, гості довгий час успішно охороняли результат. У дебюті другого тайму рахунок став навіть великим, але знову втрутився VAR — гол Гернота Траунера було скасовано через офсайд.

У середині другого тайму лісабонцям вдалося один м'яч відіграти — Ян-Ніклас Бесте, щойно вийшовши на заміну, забезпечив гольовим пасом Керема Актюркоглу. Незважаючи на всі зусилля, уникнути поразки португальській команді не вдалося. Більше того: гості ще раз покарали її у компенсований час — Міламбо оформив дубль.

Бенфіка втратила перші очки у цій ЛЧ. Особливо контрастно цей результат виглядає на тлі минулого туру, коли Орли тут же знищили Атлетіко (4:0).

Команда Пріске, яка стартувала з домашніх 0:4 від Байєра, здобув другу поспіль перемогу. У другому турі, нагадаємо, нідерландський гранд перестріляв Жирону у матчі з двома автоголами та двома нереалізованими пенальті (3:2). У тому поєдинку, крім іншого, травмувався українець Віктор Циганков.

У наступному турі Фейє прийме Зальцбург, а Бенфіка вирушить у гості до Баварії.