Гол і два асисти Мудрика допомогли Челсі розгромити на виїзді Панатінаїкос у Лізі Конференцій

Український вінгер провів свій найкращий поєдинок у нинішньому сезоні

24 жовтня 2024, 21:37 Автор: SPORTARENA.com ПанатинаїкосГол і два асисти Мудрика допомогли Челсі розгромити на виїзді Панатінаїкос у Лізі Конференцій Михайло Мудрік у матчі Панатінаїкос – Челсі. Фото – Getty Images

В Афінах відбувся матч другого туру Ліги Конференцій-2024/25Челсі здобув розгромну перемогу над Панатінаїкосом з рахунком 4:1.

Український вінгер Челсі Михайло Мудрик вийшов у стартовому складі і став однією з головних дійових осіб на поле. У середині першого тайму Мудрік здійснив свою першу результативну дію — викотив м'яч під удар Жоау Феліксу, якому з лінії воротарського майданчика лише залишалося переправити його в сітку.

У дебюті другого тайму українець відзначився вже сам. Педру Нету чудово навісив з правого флангу, а Мудрік, що набіг, спокійно забив свій перший гол у нинішньому сезоні. На 55-й хвилині Михайло знову проявив себе, асистувавши на третій гол все ж таки Жоау Феліксу. Невдовзі Крістофер Нкунку реалізував пенальті, а господарі забив гол престижу, автором якого став уругвайський вінгер Факундо Пельістрі. >

Як підсумок, переконлива перемога Челсі, який захопив лідерство у загальній турнірній таблиці турніру. Панатінаїкос залишається лише з одним набраним очком, яке він набрав у стартовому турі проти боснійського Бораца. Свій наступний матч у Лізі Конференцій Челсі проведе 7 листопада проти Ноа з Вірменії. Панатинаїкос того ж дня протистоятиме датському Юргордену.