Манчестер Юнайтед на виїзді зіграв унічию з Фенербахче у Лізі Європи

Команда Еріка тен Хага, як і раніше, не знає смаку перемог у розіграші турніру, зігравши внічию у всіх трьох проведених поєдинках

24 жовтня 2024, 23:54 Автор: SPORTARENA. com Манчестер Юнайтед на виїзді зіграв унічию з Фенербахче у Лізі Європи

Фенербахче – Манчестер Юнайтед Юнайтед. Фото – Getty Images

Відбувся матч третього туру Ліги ЄвропиФенербахче вдома зіграв внічию проти Манчестер Юнайтед (1:1).

Гості відкрили рахунок на 15-й хвилині — відзначився Крістіан Еріксен. Команда Жозе Моуріньйо відігралася в дебюті другого тайму після точного удару Юссефа Ен-Несірі. Сам португальський фахівець у ході матчу отримав червону картку і був вилучений із тренерської зони.

Таким чином, Манчестер Юнайтед продовжує свою безвиграшну серію у цьому розіграші Ліги Європи. Попередні матчі команда Еріка тен Хага також звела до нічиїх (1:1 з Твенте та 3:3 проти Порту). Фенербахче поки не програє — стамбульський клуб зіграв унічию 1:1 проти того ж Твенте, а крім цього взяв три очки у протистоянні з Юніон Сент-Жиллуа (2:1). Свій наступний матч у Лізі Європи Фенербахче проведе проти АЗ Алкмар, а Манчестер Юнайтед зіграє із ПАОКом. Обидві ігри відбудуться 7 листопада.