Мудрік: Щасливий забити у ворота Панатінаїкоса. Думаю, що гра була не такою вже простою для нас

Українець відзначився голом та двома асистами у матчі Ліги Конференцій

25 жовтня 2024, 19:25 Автор: SPORTARENA.com “title=”Мудрик: Щасливий забити у ворота Панатинаїкоса. 100% Михайло Мудрік у матчі Панатінаїкос – Челсі. Фото – Getty Images

Український вінгер Челсі Михайло Мудрікпрокоментував гостьову перемогу над Панатінаїкосом (4:1) у матчі другого туру Ліги Конференцій.

& #171;Я щасливий, ми добре впоралися. Ми виграли цей матч, досягши відмінного результату після не менш відмінної гри.

Це був непростий м'яч, він падав за мною, але я забив його, і нам вдалося перемогти. Двгадаю, що гра була не такою вже й простою. Добре, що ми забили першими. Ми добре боролися, дотримувалися плану і досягли результату.

«Моє святкування після гола з Марескою? Тренер завжди каже мені йти на дальню штангу, і я зробив це, забивши саме там, тому ми потиснули один одному руки.

«Я не хочу давати жодних прогнозів, але Челсі – це клуб, який завжди прагне найбільших результатів і займає найкращі місця в багатьох турнірах».

Якщо ви хочете досягти успіху, ви повинні старанно працювати і бути терплячим.

У вчорашньому матчі з Панатінаїкосом Мудрік відзначився голом та двома асистами. На 22-й хвилині Мудрік, змістившись з лівого флангу, викотив м'яч під удар Жоау Феліксу, який з лінії воротарського майданчика спокійно переправив його в сітку воріт Панатінаїкоса.

У дебюті другого тайму українець відзначився ударом головою, скориставшись подачею Нема з правого флангу. На 55-й хвилині Мудрік знову асистував Жоау Феліксу.

Тепер в активі Михайла Мудрика 5 асистів у нинішній кампанії, а вищезазначений забитий м'яч поки що є дебютним у сезоні 2024/25 у всіх турнірах.

< Челсі свій наступний поєдинок проведе 27 жовтня — в рамках АПЛ команда Енцо Марескі вдома прийме Ньюкасл.