Мудрік: Задоволений грою, рахунком та голом, який я забив

Українець відзначився дебютним голом у поточному сезоні

25 жовтня 2024, 10:55 Автор: SPORTARENA.com Мудрик: Задоволений грою, рахунком і голом = Мудрік , рахунком та голом, який я забив

Український вінгер Челсі Михайло Мудрік підбив підсумки свого виступу в матчі з Панатінаїкосом (4:1) у груповому етапі Ліги конференцій.< /p>

«Я задоволений грою, рахунком та голом, який я забив. Глибина складу Челсі дуже велика, і це плюс. Я не хочу робити прогнози, але Челсі завжди націлений на найвищі результати в турнірах, у яких бере участь. У звітній зустрічі Мудрік відзначився голом і двома асистами. На 22-й хвилині Мудрік, змістившись із лівого флангу, викотив м'яч під удар Жоау Феліксу, який з лінії воротарського майданчика спокійно переправив його в сітку воріт Панатінаїкоса.

У дебюті другого тайму українець уже відзначився сам, скориставшись передачею Педру. Нема. На 55-й хвилині Мудрік знову асистував Жоау Феліксу.

Тепер в активі Михайла Мудрика 5 асистів у нинішній кампанії, а вищезазначений забитий м'яч поки що є дебютним у сезоні 2024/25 у всіх турнірах.

< Челсі захопив лідерство у загальній турнірній таблиці турніру. Свій наступний матч у Лізі конференцій команда Енцо Марескі проведе 7 листопада проти Ноа з Вірменії. ls-first-item wpml-ls-last-item wpml-ls-item-legacy-list-horizontal"> Український