Шовковський: Майбутня гра проти Шахтаря внесла корективи до складу

Наставник Динамо відзначає непогану гру своєї команди проти суперника, що перевершує за класом, незважаючи на черговий невтішний результат

24 жовтня 2024, 23:04 Автор: SPORTARENA.com  Шахтаря внесла корективи до складуШовковський: Майбутня гра проти Шахтаря внесла корективи до складу

Олександр Шовковський. Фото – dynamo.kiev.ua/Олександр Попов

Головний тренер київського Динамо Олександр Шовковський прокоментував виїзну поразку від Роми (0:1) у 3- м турі Ліги Європи.

«Ми чудово розуміли, проти якої команди ми сьогодні грали, розуміли, як вона готується до матчів, як вона готує свої атаки, і перш за все намагалися зробити все можливе, щоб обмежити простір між лініями та не дати команді суперника забити швидкий гол . Але, на жаль, до наших воріт був призначений образливий і, вважаю, десь необов'язковий пенальті. Але факт є фактом, ми пропустили. У той же час, крім того пенальті, у Роми в першому таймі були лише далекі удари.

«Ми намагалися використати свої шанси, включаючи швидкість у контратаках, у нас було кілька моментів, які ми могли завершити позитивно, але, на жаль, не зробили цього. А в тому моменті, який ми завершили позитивно, наш футболіст опинився поза грою. У другому таймі ми хотіли змінити манеру гри. Але, знов-таки, розуміли, проти кого граємо. Однак і після перерви у нас, вважаю, були досить непогані моменти, які ми могли успішніше завершувати. Хоча, в той же час, могли пропустити і другий м'яч.

«Краще зіграла оборона чи атака? Я ніколи так не поділяю гру команди. Вона синхронно будує свої оборонні лінії та грає в атаці. Сьогодні у нападі нам трохи не вистачало агресивності, особливо на початку гри. А загалом я віддаю належне Ромі, яка виступає у Серії А, має великий бюджет. Ми зараз не можемо залучити легіонерів високого рівня. Ті іноземці, які у нас були до війни, почувши перші вибухи та постріли, відразу ж попросилися в оренду.

«[Рома] зіграла очікувано, використовуючи фланги, прагнучи швидко змінювати напрям атак, створювати чисельну перевагу та використовувати якості своїх футболістів, які вміло працюють із м'ячем і чудово комбінують. Ми розуміли, що наш суперник намагався великою групою гравців вичавлювати нас на нашу половину, щоб увійти в активний пресинг, тому ми використали довгі передачі та наших швидких гравців попереду. Не можу сказати, що Рома чимось здивувала, але це в будь-якому випадку дуже потужна команда, яка грає в одному з найкращих чемпіонатів, борючись у ньому за найвищі місця.

«Ярмоленко та Пихаленок? Думаю, обидва вони у цьому матчі [проти Шахтаря] не зіграють. Мало відновитись, треба ще обов'язково набрати певні кондиції. А часу на це у хлопців було дуже мало.

«Я чудово знаю якості Артема [Довбика], бо працював у тренерському штабі збірної України. Зокрема під час Євро-2020. Вважаю, що це гравець високого рівня, який дає Ромі глибину атаки, може нав'язувати боротьбу у штрафному майданчику. Є у нього індивідуальні сильні якості. як удари по воротах, і боротьба. Вважаю, що такі гравці прикрашають футбол. Радий за нього, якщо говорити особисто. Був би задоволений, якби у нас був такий футболіст.

«Зміни у складі? Безумовно, майбутня гра із Шахтарем у чемпіонаті України внесла корективи. Ми зважали на близькість цього поєдинку, коли визначалися зі стартовим складом на сьогоднішню гру. У нас в обоймі 26 гравців. Щодо гри, яку показали хлопці, то, звичайно, є моменти, які треба покращувати, але загалом гравці здебільшого виконали план на цей матч. Не обійшлося без індивідуальних помилок, але це футбол.

Нагадаємо, сьогодні кияни поступилися в Римі на Стадіо Олімпіко. з мінімальним рахунком. Єдиний м'яч був забитий у середині першого тайму, після того, як було призначено пенальті за фол Тараса Міхавка на Томмазо Бальданці. З 11-метрової позначки відзначився український форвард римської команди Артем Довбик, забивши свій п'ятий гол в 11 матчах сезону. . Експериментальний склад виглядав боєздатним. Команда загалом грамотно відіграла у захисті та мала кілька шансів забити. Назар Волошин навіть зрівняв рахунок перед перервою, але у нього було зафіксовано офсайд.

Дивіться також: Рома — Динамо. Відео огляд матчу за 24 жовтня

Динамо в цій Лізі Європи поки що залишається без набраних очок і без забитих м'ячів. Але поразки Біло-синіх ідуть по низхідній: 0:3, 0:2, 0:1. У наступному турі ЛЕ команда Шовковського «прийме» Ференцварош 7 листопада.

Уже цієї неділі Біло-Синій має зіграти українську «Класіко» & # 8212; домашній поєдинок проти Шахтаря у 11-му турі УПЛ. Кияни зараз лідирують у чемпіонаті, набравши 25 очок у 9 матчах. Гірники займають четверте місце з відставанням від споконвічного опонента у шість пунктів.