Наполі на своєму полі мінімально обіграв Лечче

Єдиний гол у зустрічі провів Джованні Ді Лоренцо

26 жовтня 2024, 18:00 Автор: SPORTARENA.com Наполі на своєму полі мінімально обіграв Лечче

Наполі – Лечче, фото – Getty Images

Наполі на своєму полі мінімально обіграв Лечче< /strong> у дев'ятому турі Серії А — 1:0.

Господарі володіли переважною перевагою у зустрічі, проте довго не могли втілити його у м'ячі. У середині першого тайму гол Джованні Ді Лоренцо було скасовано через офсайд після перегляду VAR.

Ді Лоренцо зумів досягти свого вже в другій половині. Лечче, який за другий тайм не завдав жодного удару в ворота суперників, не зміг врятувати нічию.

Наполі здобув четверту перемогу поспіль і продовжує лідирувати в Серії А. Партенопеї набрали 22 очки. Лечче із п'ятьма очками йде передостаннім.

У наступному матчі Наполі зіграє з Міланом 29 жовтня. Лечче того ж дня зустрінеться з Вероною.