Атлетико на виїзді поступився Бетісу, зазнавши першої поразки в поточному сезоні Прімери

Команди на двох завдали понад 30 ударів по воротах

27 жовтня 2024, 21:26 Автор: SPORTARENA.com Атлетико на виїзді поступився Бетісу, зазнавши першої поразки в поточному сезоні Прімери

Бетіс – Атлетіко. Фото – Getty Images

Атлетико зазнав мінімальної поразки від Бетіса у виїзному матчі 11-го туру чемпіонату Іспанії &#8212 ; 0:1.

Господарі поля вийшли вперед уже на 4-й хвилині зустрічі завдяки автоголу захисника мадридців Хосе Марії Хіменеса. До перерви Бетіс ще кілька разів погрожував воротам Яна Хмари, проте збільшити перевагу команді Мануеля Пеллегріні не вдалося.

У другому таймі команди на двох завдали понад 15 ударів по воротах, але рахунок на табло так і не змінився. Як результат, мінімальна перемога Бетіса.

Ця поразка стала першою для Атлетико в поточному сезоні Прімери. Команда Дієго Сімеоне залишилася на четвертому місці в турнірній таблиці, випереджаючи Бетіс лише на два очки.

31 жовтня обидві команди зіграють у 1/64 фіналу Кубка Іспанії. Атлетико на виїзді зустрінеться з Віком, а Бетіс — 8212; з Геворою.