Баєр на виїзді не втримав перемогу над Вердером

Гості двічі вели в рахунку, але втратили три очки

26 жовтня 2024, 21:39 Автор: SPORTARENA.com Байєр на виїзді не втримав перемогу над ВердеромБайєр на виїзд над Вердером

Вердер – Байєр, фото – Getty Images

Байєр у виїзному матчі не утримав перемогу над Вердером у восьмому раунді Бундесліги — 2:2.

Перший тайм пройшов у рівній боротьбі з обопільними небезпечними моментами. Фармацевти відкрили рахунок на 30-й хвилині, відзначився Віктор Боніфейс.

У середині другого тайму господарі змогли відігратися завдяки голу Марвіна Дукша. Проте вже за три хвилини автогол Фелікса Агу знову вивів Байєр уперед. І все ж таки на 90-й хвилині бременці вирвали нічию після голу Романо Шміда.

Байєр посідає третє місце в Бундеслізі, набравши 15 очок. У Вердера на три очки менше і дев'ятий рядок у чемпіонаті Німеччини.

Наступні матчі команди проведуть у Кубку Німеччини. Байєр прийме Ельферсберг 29 жовтня, Вердер на виїзді зустрінеться з Падерборном 30 жовтня. Чемпіонат Німеччини. 8-й тур

Вердер — Баєр — 2:2 (0:1)

Голи: Дукш, 74, Шмід, 90 — Боніфейс, 30, Агу, 77, автогол