Барселона з дублем Левандовськи розгромила в Ель-Класіко Реал із Луніним

Синьо-гранатові відірвалися від Бланкос на шість очок у чемпіонаті Іспанії

26 жовтня 2024, 23:53 Автор: SPORTARENA.com Барселона Реал з Луніним

Реал Мадрид – Барселона, фото – Gety Images

Барселона розгромила мадридський Реал у Ель-Класіко на Сантьяго Бернабеу в рамках 11-го туру Приклади — 4:0.

Синьо-гранатові поступово оволоділи перевагою у першому таймі. Гості створили кілька моментів, Бланкос відповіли голом Кіліана Мбаппе, який не було зараховано через офсайд.

Після перерви дублем відзначився Роберт Левандовський. Спершу поляк реалізував вихід віч-на-віч з Луніним після пасу, що розрізає, Марка Касадо. За дві хвилини форвард головою замкнув подачу з флангу Алехандро Бальде.

Продовжив свято для гостей Ламін Ямаль ударом під перекладину після пасу Рафіньї. Вінгер синьо-гранатових став наймолодшим голеадором в історії Ель-Класіко. Довершив розгром сам Рафінья, який забив у контратаці.

Весь матч у воротах Реала провів українець Андрій Лунін. Для голкіпера це був третій поєдинок за клуб у нинішньому сезоні.

Барселона впевнено лідирує в Прімері, здобувши десяту перемогу в 11 турах. Команда Ханса-Дітера Фліка на шість очок випереджає Реал, який зберіг друге місце.

У наступному турі Блауграна прийме Еспаньйол 3 листопада. Реал зустрінеться на виїзді з Валенсією 2 листопада.