Баварія забила п'ять м'ячів аутсайдеру Бундесліги Бохуму

Мюнхенці повернулися на перше місце у чемпіонаті

27 жовтня 2024, 18:26 Автор: SPORTARENA.com Баварія забила п'ять м'ячів аутса img src =

Бохум – Баварія, фото – Getty Images

Баварія на виїзді легко розібралася з аутсайдером Бохумом< /strong> у восьмому турі Бундесліги — 5:0.

Гості відкрили рахунок у середині першого тайму, гол забив Мікаель Олісі. За десять хвилин Джамал Мусіала забив другий м'яч.

У другому таймі Мусіала віддав гольовий пас на Харрі Кейна. Продовжив розгром господарів Лерой Сані за чотири хвилини після свого виходу на заміну. Остаточний рахунок встановив Кінгслі Коман.

Баварія набрала 20 очок і повернулася на перше місце у Бундеслізі. Мюнхенці випереджають РБ Лейпциг за додатковими показниками. Бохум залишився на останньому місці, маючи лише одне очко.

У наступному матчі Баварія зіграє на виїзді з Майнцом 30 жовтня у Кубку Німеччини. Бохум 2 листопада зустрінеться з Айнтрахтом у дев'ятому турі Бундесліги.

• Бундесліга. 8-й тур

Бохум — Баварія — 0:5 (0:2)Голи: Олісі, 16, Мусіала, 26, Кейн, 58, Сані, 65, Коман, 71